top of page

Гастролі театру «Віримо» у Відні із виставою «ORGIA» за п‘єсою Лесі УкраїнкиУ листопаді цього року у Відні (Австрія) сталася важлива культурна подія – показ вистави Дніпровського драматичного молодіжного театру «Віримо!» “ORGIA” за останньою прижиттєвою п’єсою геніальної Лесі Українки

Вистава «ORGIA», створена в 2021 році театром «Віримо!» за підтримки Українського культурного фонду, є унікальним культурним продуктом, який об’єднує цінність аристократичного літературного спадку Лесі Українки, гострі теми поглинання культур імперіями та збереження національної гідності в ситуації імперського захоплення, та вишукане театральне вирішення драми мовою сучасного театру.

Зараз, коли в Україні війна, боротьба триває й на культурному фронті. Показ вистави “ORGIA” у Відні, одному з культурних центрів Європи, здійснив внесок у формування високого іміджу української культури та краще розуміння українських національних цінностей та докорінних проблем та викликів.

Дві вистави театру «Віримо!» відбулись із аншлагом, та викликали в українських та австрійських глядачів щирі та гострі емоції. В процесі обговорення побаченого із творчою командою проєкту автори та виконавці вистави почули багато важливого, актуального та необхідного від глядачів, які сприйняли виставу розумом та серцем.

Захід став можливим завдяки партнерству ГО «Народна допомога Україна» та ГО «Центр українських ініціатив в культурі, політиці та економіці» (Австрія, Відень)

5 переглядів

Comentarios


bottom of page