top of page

Завершення проєкту «Леся Українка. "ORGIA": культурний тренінг самоідентифікації»
Завершились активності проєкту «Леся Українка. "ORGIA": культурний тренінг самоідентифікації»

Завдяки цій можливості, виставу “ORGIA” Дніпровського драматичного молодіжного театру «Віримо!» побачили у Чернівцях, Івано-Франківську та Тернополі.

Ми щасливі із того, що усе заплановане вдалося втілити, що в кожному місті були повні зали, що після вистави виникали враження, питання та роздуми, які важливі саме зараз, саме тепер.

Реалізація культурних проєктів в умовах війни – непроста історія, ризикована та нервова.

Однак, очі глядачів та емоції, які вони пережили від постановки та гри акторів були того варті.

Леся Українка знову виявилась надсучасною, близькою та зрозумілою, не тільки нам, але й усім, хто побачив виставу, а надто тим, хто вперше почув геніальний текст цієї п’єси.

Безмежно вдячні фонду ІЗОЛЯЦІЯ та Європейському союзу за цю можливість говорити мовою мистецтва про високе, важливе та потрібне в ці часи.

Донати глядачів допомогли нам зібрати 27 049 грн. Ці кошти ми спрямуємо на допомогу ППО Дніпропетровської області.

Проєкт «Леся Українка. "ORGIA": культурний тренінг самоідентифікації» впроваджується ГО Народна допомога - Narodna Dopomoha та театром «Віримо!» в межах реалізації проєкту #ZMINA_2_0 “Субгранти для культурних проєктів” фонду IZOLYATSIA. Platform for Cultural Initiatives. за фінансової підтримки European Union in Ukraine.


Зміст публікації є виключною відповідальністю ГО «Народна допомога Україна» і не обов'язково відображає позицію Європейського Союзу.

12 переглядів

Comments


bottom of page