top of page

З нагоди Міжнародного дня біженцівЗ нагоди Міжнародного дня біженців 21-го червня, в Ірпінському парку «Незнайка» відбувся захід для переселенців, проведений нашими партнерами БФ «Фундація добрих справ». ГО «Народна допомога» мала нагоду бути причетною до організації заходу та, безпосередньо, взяла участь у ньому.


Для гостей організували різноманітні локації для розваг. Зокрема для дітей були влаштовані: малювання, «face-paitin», майстер-клас «Тваринка з кульки», зачіски для дівчаток. Для дорослих були проведені майстер-класи «Лялька – мотанка», «Їстівний букет (фуд-флористка)», «Плетіння маскувальних сіток». Жінки мали змогу відвідати арттерапію.


Крім того, на заході відбулась благодійна безпрограшна лотерея, де на підтримку Збройних сил України вдалось зібрати 4350 гривень. Кожен, хто донатив отримав подарунок від партнерів заходу.


На локації ГО «Народна допомога» для дітей були  приготовані різноманітні смаколики, попкорн, солодка вата. 


Вже багато років наша організація працює з переселенцями та намагається допомагати всіма можливими способами. Тішимося, що маємо можливість робити життя трохи кращим та світлішим.

0 переглядів

Bình luận


bottom of page