top of page

Кожна цеглина важлива/Every brick matter28-го березня 2022 року місто Ірпінь було звільнено від російських загарбників, а армія рф зупинена на підступах до столиці. Все це сталося завдяки спільним діям територіальної оборони, ЗСУ, ГУР, волонтерів та добровольців.


Після себе російські «миротворці» залишили в Ірпені багато руїн та могил. Критична та житлова

інфраструктура міста були пошкоджені більш, ніж на 70%. 

Значних пошкоджень зазнали всі 23 заклади освіти, 16 медичних закладів, 4 заклади культури. Повністю був зруйнований міський стадіон та частково - дитяча юнацько-спортивна школа. Було вщент знищено 39 багатоповерхових будинків, 515 багатоповерхівок пошкоджено уламками від артснарядів і ударами авіацією. Постраждали щонайменше 2 600 приватних будинків.


Страшні цифри, які ми зменшували як могли, ставши частиною великого проєкту по відновленню.


Сьогодні, з приводу річниці звільнення міста Ірпінь від російської окупації, відбулася  церемонія відзнаки та подяки за допомогу у відбудові міста “Кожна цеглина важлива/Every brick matter”, в якій брали участь представники ГО "Народна допомога Україна".


На заході, мером м.Ірпінь - паном  Маркушиним було висловлено щирі слова подяки ГО «Народна допомога Україна» за допомогу у відродженні інфраструктури міста та вручено пам'ятний знак - обпалену війною цеглину зруйнованого будинку.


Так, кожна цеглина важлива. Як і кожний, навіть найменший крок, на шляху до відновлення та перемоги.

6 переглядів

Comments


bottom of page