top of page

Національний етап проєкту «Біла пошесть: фантастичний реалізм часів однієї війни» завершеноУ лютому завершився національний етап проєкту «Біла пошесть: фантастичний реалізм часів однієї війни», який відбувається у міцному тандемі Дніпровського драматичного театру «Віримо!» та ГО «Народна допомога Україна».


В рамках першого етапу було створено виставу «Біла пошесть» за пʼєсою чеського драматурга Карела Чапека, здійснено два премʼєрних покази у м. Дніпро та гастрольний тур (Київ, Чернівці). Після кожного показу відбулися форуми-дискусії із трупою театру.


Вхід на виставу «Біла пошесть», що пройшли у Києві та Чернівцях, був вільним. Але глядачі мали можливість зробити донати будь якого розміру на користь ЗСУ, до чи після перегляду.


Ми безмежно вдячні кожному за внесок у гарну справу, за кожну гривню.

Все разом склалося у дуже вагому суму - 34800 грн, яка вже перерахована на допомогу нашій армії.


Попереду на нас чекає міжнародний етап проєкту, в рамках якого відбудуться гастролі у Відні та Празі. Але про це трохи пізніше…


Покази вистав та форуми відбулися в рамках проєкту «Біла пошесть: фантастичний реалізм часів однієї війни», який реалізується ГО «Народна допомога Україна» у партнерстві із Дніпровським драматичним молодіжним театром «Віримо!», та співфінансується програмою ZMINA: Rebuilding, створеною за підтримки Європейського Союзу в рамках спеціального конкурсу заявок на підтримку українських переселенців та українського культурного і креативного секторів, за підтримки МБФ «ІЗОЛЯЦІЯ», Trans Europe Halles та Malý Berlín

14 переглядів

Комментарии


bottom of page