top of page

Спільний проєкт ГО «Народна допомога Україна» та Дніпровського драматичного молодіжного театру «Віримо!»Громадська організація «Народна допомога Україна» та Дніпровський драматичний молодіжний театр «Віримо!» оголошують про початок реалізації грантового проєкту «Біла пошесть»: фантастичний реалізм часів однієї війни».


В рамках проєкту буде презентовано прем’єрну виставу «Біла пошесть» за п’єсою чеського драматурга Карела Чапека. Проєкт передбачає покази вистави в трьох містах України - Дніпрі, Чернівцях та Києві, а отже, найближчим часом очікуємо на зустрічі із глядачами з різних регіонів країни.


Після показів вистав, відбуватимуться форуми-дискусії за участі творців вистави, на яких говоритимемо про важливі та актуальні речі – про те, як буде змінюватись українське суспільство в процесі післявоєнного відновлення з позиції гуманістичних та етичних міркувань. Адже саме сучасне мистецтво повинно озвучувати та актуалізовувати ці наративи.


Минулого тижня вже відбулася презентація проєкту, на якій глядачі подивилися вживу уривок з вистави у виконанні акторів театру «Віримо, побачили тізер премʼєри та взяли участь у бесіді із творчою групою.


Проєкт «Біла пошесть: фантастичний реалізм часів однієї війни» реалізується ГО «Народна допомога Україна» у партнерстві із Дніпровським драматичним молодіжним театром «Віримо!», та співфінансується програмою ZMINA: Rebuilding, створеною за підтримки Європейського Союзу в рамках спеціального конкурсу заявок на підтримку українських переселенців та українського культурного і креативного секторів, за підтримки МБФ «ІЗОЛЯЦІЯ», Trans Europe Halles та Malý Berlín.


31 перегляд

Comments


bottom of page