top of page

СПІЛЬНИЙ ХАБ ГО «Народна допомога Україна» і БО «Фундація добрих справ»
Хочемо поділитися новою ініціативою, в результаті якої створено спільний хаб ГО «Народна допомога Україна» і БО «Фундація добрих справ» у Ірпені.


БО «Фундація добрих справ» заснована і працює у м. Ірпінь з 2015 року.

В першу чергу благодійна організація займалася соціальною і матеріальною підтримкою незахищених верств населення, проведенням благодійних заходів для дітей-сиріт або дітей з неблагодійних  родин.

На жаль, під час російського вторгнення у Ірпінь у 2022 році, офіс Фундації добрих справ був повністю зруйнований.

 

Але ми подолали всі труднощі, і вже в поточному році ГО «Народна допомога Україна» та БО «Фундація добрих справ» розпочали спільні заходи по підтримці місцевих діток та незахищених верств населення.

Було знайдено нове приміщення. Так, воно було пошкоджене та вимагало ремонту, але завдяки нашим партнерам та друзям ГО «Народна допомога Україна», був проведений ремонт та замінено усі, до цього знищені росіянами, вікна.

Тепер - це новий та затишний простір для проведення спільних заходів обох організацій.


15.12.2023 ми відсвяткували свій 8 річний ювілей у новому приміщенні. На заході було багато дітей та одиноких літніх людей, для яких було проведено різноманітні конкурси, заходи, майстер класи. Гості мали змогу поласувати чудовими смаколиками на різдвяно-вітамінному фуршеті.


В новому хабі в майбутньому планується активна спільна робота двох організацій для соціальної та психологічної підтримки, дитячих розваг, навчання, роботи різноманітних гуртків тощо.


Спільними зусиллями прямуємо у майбутнє та віримо у перемогу🇺🇦

41 перегляд

Comentários


bottom of page